8 травня - Міжнародний День Червоного Хреста!
![](/images/2020/08052020_001.jpg)
Професіоналізм, почуття відповідальності, самовіддана праця, чуйне ставлення до людей, прагнення зарадити у скрутній ситуації, подарувати іншим віру в себе і свої можливості - це визначальні складові заслуженої шани і подяки за щоденну відповідальну працю.
З нагоди свята прийміть найщиріші побажання оптимізму, наснаги та віри в краще майбутнє. Нехай високі цілі та творче натхнення стануть запорукою успіху в роботі, яка виконується з любов'ю до людей.
З повагою голова районної державної адміністрації
Сергій Литвинчук.