Друк

Всесвітній день здоров’я

.

У сучасному світі на здоров'я людей все більше і більше впливають безліч різних факторів, пов'язаних з урбанізацією життя. Це погано контрольоване економічний розвиток, забруднення навколишнього середовища, руйнування озонового шару, вирубка лісів і розширення земель, бідність населення.
Дорогі мешканці Новоград-Волинського району, шановні працівники сфери охорони здоров'я. Щиро вітаю Вас із ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ ЗДОРОВ'Я!
Саме в цей день я хочу закликати кожного з Вас зосередити зусилля на одному завданні охорони здоров'я, що має глобальний вплив на наше життя, - зберегти повноту продуктивність життя і робити внесок в збереження здоров'я своїх родин і суспільства.
Нинішній рік оголошений Міжнародним роком працівників сестринських і акушерських служб. Хочу висловити вдячність і підтримку медикам, які щодня на передовій боротьби з коронавірусом, віддано рятують пацієнтів, ризикуючи власним життям.
Здоров'я може мати дуже дорогу ціну. І переважно це стосується спроб повернути його на своє місце. У Всесвітній день здоров'я ми бажаємо всім його надійного зберігання. Всім хворим - якнайшвидшого одужання. Медикам - хорошої матеріальної і технічної бази. Всім нам - бути здоровими і життєрадісними!
 
 
З повагою
голова районної державної адміністрації
Сергій Литвинчук.