День працівників житлово-комунального господарства!
![](/images/2020/15032020_001.png)
Ви навчились чітко визначати та вирішувати проблеми, тримати руки на пульсі, незважаючи на скрутні часи. Досить символічно, що ваше свято призначене саме на цю пору весни і розквіту. Будемо вірити, що ми разом подолаємо всі негаразди і зробимо наш район справді гарним і затишним. Дякуючи всім за щоденну напружену працю, бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя та родинного затишку.
З повагою.
Голова районної державної адміністрації.
Сергій Литвинчук.