Сьогодні весь світ і Україна відзначає міжнародний день рідної мови
![](/images/2020/21022020_001.jpg)
Бережімо рідне слово, бо в ньому не тільки гомін лісів, переливи струмків, шепіт трав, а й високий дух пращурів, сила нашого сьогодення і поступ майбутній. Сучасний світ знає, що державність мови є універсальною формою об'єднання людей в одне ціле, в один народ. Це важливий чинник самовизначення нації, надійна основа розвитку країни.
Шановні земляки вітаємо вас, з міжнародним днем рідної мови. Нехай материнське слово буде для усіх нас оберегом. Щастя вам, добра, нових здобутків в ім'я України!
З повагою.
Голова районної державної адміністрації.
Сергій Литвинчук.