Друк

31 ТРАВНЯ - СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

.

Шановні випускники, вчителі, школярі, батьки!
Від щирого серця вітаємо всіх вас зі святом останнього дзвоника!

Саме сьогодні відкривається нова сторінка вашого життя, дорогі випускники. Саме сьогодні перед вами простилається дорога у доросле життя. Відтепер вам доведеться самостійно приймати свідомі рішення, беручи на себе відповідальність за них, здобувати досвід, власними силами і здібностями будувати своє щасливе майбутнє. Головне — будьте чесними, справедливими і добрими людьми.
Від усієї душі, бажаємо вам знайти власний життєвий шлях і стати гідними громадянами нашої держави. Не забувайте, що саме від ваших ідей, бажання творити і працювати залежить майбутнє України. Вірте в себе та відстоюйте свої переконання. Будьте сміливими і впевнено крокуйте до своїх цілей. Творіть, навчайтесь, розвивайтесь та будьте просто щасливими людьми!
У ці травневі дні висловлюємо вдячність батькам, які дбали про виховання своїх дітей, учителям – за натхненну самовіддану працю, за турботу і знання, які ви віддавали своїм вихованцям.
Тож вітаємо усіх із святом останнього дзвоника та успішним закінченням навчального року! Зичимо міцного здоров'я, щастя, добра, радості, злагоди, миру та здійснення мрій!

Керівництво районної державної адміністрації