Друк

5 ВЕРЕСНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БЛАГОДІЙНИЦТВА

.

5 вересня весь світ відзначає Міжнародний день благодійництва. Нелегка, але дуже почесна і шляхетна справа – допомагати іншим.

 Безкорислива практична допомога своєму ближньому в усі часи була міцним фундаментом доброти і людяності в усьому світі. Наше життя, на жаль, сповнене нужди і нужденних, а благодійна діяльність в багатьох випадках не дозволяє доводити цю проблему до відчаю.

На щастя, зараз маємо підтримку громадських ініціатив, відверте прагнення українського суспільства до принципів милосердя і гуманізму, активне сприяння розвитку благодійної діяльності, відчувається підтримка організацій та структур, що займаються подібною діяльністю в умовах нашого сучасного суспільства.

Робити добрі справи в час, коли в Україні герої виборюють незалежність – кожного з нас духовно збагачує. Багато держав на законодавчому рівні намагаються підтримувати і стимулювати благодійну діяльність в своєму соціумі.

У Міжнародний день благодійництва пригадуємо відомі слова зі Святого Письма: «Блаженніше давати, ніж приймати».

Тож нехай кожен з нас спробує внести посильну лепту в будь-яку благу справу, і спільно ми неодмінно досягнемо миру, порядку і загального благополуччя, спокою і радості для всіх нас!

З Днем благодійності Вас і нехай таких Днів буде більше в нашому житті!

З повагою
Перший заступник голови                                                           Голова районної ради
адміністрації

               Руслан Кирилюк                                                                           Франц Весельський