Друк

Звернення голови Новоград-Волинської районної державної адміністрації В’ячеслава Авраменка з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

.

Шановні ліквідатори аварії на ЧАЕС та жителі району!

14 грудня – день, коли ми вшановуємо учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Саме цього дня 1986 року було завершено будівництво саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком.

Ліквідатори у надзвичайно короткий термін героїчно виконали свій службовий та громадянський обов’язок, врятувавши людство від найбільшої у світі техногенної катастрофи.

Ця трагедія забрала життя багатьох людей, завдала шкоди здоров’ю мільйонів українців. Минають роки, але в серцях людей досі звучить відлуння тих трагічних подій. Чорнобиль – урок, який ми не маємо права забувати ніколи.

Низько вклоняюсь усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду, тим, хто зупинив небезпечну стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

Щиро бажаю всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

 

З повагою,

голова районної державної адміністрації                                          В'ячеслав АВРАМЕНКО