Друк

Звернення голови Новоград-Волинської райдержадміністрації В'ячеслава Авраменка з Міжнародним Днем людей з інвалідністю

.

Шановні жителі Новоград-Волинського району!

Щороку, 3 грудня, українське суспільство разом з усією світовою спільнотою відзначає Міжнародний день інвалідів - людей, які мають особливі потреби, деякі обмежені можливості і колосальну жагу до життя і праці.

 

Переймаючись буденними проблемами, ми не повинні забувати про непросту долю людей з вадами здоров’я не тільки цього дня, а й протягом всього року, не забувати про те, що поруч з нами живуть люди, які потребують підтримки та уваги.

Міжнародний день інвалідів – це добра нагода переосмислити і оцінити, що вже зроблено на підтримку людей з особливими потребами, і що ще треба зробити для покращення умов життя людям з інвалідністю, щоб ніхто з них не почувався забутими та полишеними наодинці зі своїми проблемами.

Наше завдання зробити все необхідне для гармонійної інтеграції осіб з інвалідністю в повноцінне суспільне життя.

Відзначення цього дня - це нагода пригадати усім, що допомога, рівні можливості, гідність, увага, людяність і турбота – це не порожні слова. Від них залежить рівень цивілізованості нашого суспільства.

Висловлюю щиру вдячність фахівцям, а також окремим громадянам за вашу нелегку працю, якій ви віддаєте свої знання, тепло і милосердя допомагаючи щоденно долати труднощі людям, які того потребують.

Закликаю всіх небайдужих відкрити свої серця для добра, перейнятися проблемами людей з особливими потребами, створити для них умови, які дають змогу відчувати себе рівними серед рівних.

Хочу побажати людям з інвалідністю життєвої сили, енергії та оптимізму, міцного здоров’я та благополуччя, щастя та успіхів у всіх починаннях.

 

З великою шаною та повагою
голова районної державної адміністрації                                          В’ячеслав АВРАМЕНКО