Друк

Привітання заступника голови Новоград-Волинської райдержадміністрації Івана Туровського з Днем військової розвідки України

.

Шановні воїни-розвідники, ветерани військової розвідки! 

Ваші знання, мужність та винахідливість неодноразово слугували на благо України та українського війська. Ви – справжня еліта нашої армії! Щиро вітаю вас з професійним святом! 

Сьогодні, коли Україна зі зброєю в руках змушена захищати свою територіальну цілісність, саме від вашої своєчасної і точної інформації залежить правильність найважливіших державних рішень.

У боротьбі з російськими найманцями на Донеччині та Луганщині  військова розвідка проявила весь свій професіоналізм, чим неодноразово рятувала життя наших бійців та допомагала знищити ворога. За останні роки українські військові розвідники стали одними з найкращих у Європі. Хоча їх дії не афішуються, всі ми добре розуміємо, яку важливу роль вони відіграють у оновленому українському війську.

Дякую вам за героїзм та повну самовідданість інтересам України та її народу! Вічна слава та пам'ять тим, хто віддав своє життя за нашу Батьківщину! 

Слава кожному з вас! Слава Україні!

 

Заступник голови Новоград-Волинської
районної державної адміністрації                                                           Іван ТУРОВСЬКИЙ