Друк

Велике будівництво: Віталій Бунечко взяв участь у відкритті ще одного реконструйованого об’єкту – стадіону у Чуднові

.

Сьогодні, 17 грудня, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко взяв участь у відкритті реконструйованого стадіону у місті Чуднів. Реконструкція тривала у рамках Національної програми “Велике будівництво”, ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським.

 

Загальна вартість об’єкту складає 6 мільйонів гривень, з яких майже 900 тисяч – співфінансування з боку місцевого бюджету.

“Програма Президента «Велике будівництво» – це яскравий приклад того, як об’єднання зусиль держави, обласної влади та місцевого самоврядування сприяє розвитку громад. Стадіон у Чуднові – це гарне тому підтвердження”, – зазначив Віталій Бунечко.

Реконструкція передбачала влаштування трав’яного футбольного поля, багатофункціонального спортивного майданчика зі штучного покриття для занять баскетболом, волейболом, тенісом, бадмінтоном, а також бігові доріжки зі штучного покриття та глядацькі трибуни тощо.

Також голова Житомирської облдержадміністрації завітав до комунального закладу “Чуднівський ліцей” Чуднівської міської ради та подякував його керівництву та учням за спортивний розвиток молоді Чуднівської громади.

“Щиро бажаю спортсменам та поціновувачам здорового способу життя нових успіхів. Впевнений, що сучасний стадіон дозволить вам активніше розвиватися у спортивному напрямку та допомагатиме у професійному зростанні, – наголосив Віталій Бунечко.

Довідково. Проєкт «Велике будівництво» — масштабна розбудова якісної інфраструктури України. Це дороги та школи, дитячі садки, центри екстреної медичної допомоги та стадіони.

Основна задача проєкту — будівництво чи реконструкція 6,5 тис. км доріг, 142 шкіл, 117 дитсадків, 212 відділень екстреної медичної допомоги, 570 медичних амбулаторій, 122 спорткомплексів по всій країні. Будівництво та реконструкція об’єктів засноване на принципах енергоефективності та високої якості, інклюзивності та націленості на кожного українця як клієнта.

Із детальним розташуванням об’єктів програми Президента України “Велике будівництво” можна ознайомитися на офіційному сайті проєкту.

Нагадаємо, що в рамках програми “Велике будівництво” на Житомирщині на 96,4% виконані роботи на визначених ділянках доріг.