Друк

Вакцинація від COVID-19 на Житомирщині: вакциною Pfizer щеплено працівників та підопічних двох психоневрологічних інтернатів

.

У Житомирській області триває щеплення від COVID-19 вакциною Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech.

 

21 квітня мобільна бригада з вакцинації від COVID-19, утворена при КП «ЦПМСД» Житомирської міської ради, провела вакцинацію працівників та підопічних Пугачівського та Новоборівського психоневрологічних інтернатів Житомирської обласної ради.

Так, вакциною Comirnaty (Pfizer-BioNTech) щеплено 96 та 108 осіб відповідно. 

Нагадаємо, що Житомирська область отримала першу партію вакцини Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech 17 квітня у кількості 1170 доз. Всього до області буде поставлено 4680 доз цієї вакцини. 

 

На обласному складі вакцина зберігатиметься в спеціальних термоконтейнерах із сухим льодом, здатним підтримувати наднизькі температури. Звідти попередньо розморожені до +2 – +8 °C флакони з вакциною щодня видаватимуть мобільним бригадами, які мають їх використати її протягом 120 годин.

 

Щепити цією вакциною будуть персонал та підопічних будинків для літніх людей, потім – працівників ДСНС та прикордонників.

 

За кожним щепленням першою дозою вакцини буде зарезервовано другу дозу з цієї ж партії.  

 

Нагадаємо, що щеплення вакциною Pfizer розпочалося з Житомирського геріатричного пансіонату.

 

Відеосюжет про те, як проходила вакцинація від COVID-19 у Тетерівському дитячому будинку-інтернаті дивіться ТУТ.

 

Довідково. Наразі у Комунальній установі «Пугачівський психоневрологічний інтернат» Житомирської обласної ради перебуває 99 утриманців та 73 працівники, а в КУ “Новоборівський психоневрологічний інтернат” – 102 підопічних та 74 працівники. 

 

Вакцина Comirnaty (Комірнаті) — це мРНК-вакцина проти COVID-19, розроблена німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer. Вона дозволена для екстреного використання Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Вакцину застосовують у США, Великій Британії, Канаді та ЄС. В Україні цю вакцину зареєстрували 22 лютого 2021 року. 

 

Ефективність вакцини становить 95%. Для повноцінної імунізації необхідно отримати дві дози з інтервалом у три тижні.