Друк

Про відзначення професійного свята         Дня підприємця

РОЗПОРЯДЖЕННЯ голови районної державної адміністрації

від 29.06.11           № 594

Про відзначення професійного свята         Дня підприємця

 Відповідно до Указу Президента України від 5 жовтня 1998 року №1110/98 про щорічне відзначення у першу неділю вересня Дня підприємця та розпорядження голови обласної державної адміністрації від 10.06.11 №218 «Про відзначення професійного свята Дня підприємця»:

1. Організувати 2 вересня 2011 року урочисте засідання та відзначення кращих підприємців року.

2. Утворити організаційний комітет для проведення районного конкурсу і визначення номінантів та затвердити у складі згідно з додатком 1.

3. Затвердити перелік номінацій для визначення номінантів на звання «Кращий підприємець року», згідно з додатком 2.

4. Запропонувати управлінню праці та соціального захисту населення (Андрущенко Л.А.), Новоград-Волинській об’єднаній державній податковій інспекції (Каленський В.П.), управлінню агропромислового розвитку (Кирилюк Р.М.), управлінню Пенсійного фонду України в районі (Приймак М.В.), міському центру зайнятості (Сербін В.А.), територіальному центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Новоград-Волинського району (Івасів Н.Ф.), районній раді підприємців (Шевчук Б.Є.), установам та організаціям району, сільським, селищній радам взяти участь у відзначенні кращих суб’єктів підприємницької діяльності.

5. Сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю районної державної адміністрації (Денисенко І.В.) висвітлювати у засобах масової інформації проведення даного заходу.

6. Управлінню економіки (Довгалюк Г.Ф.) до 1 серпня 2011р. надати головному управлінню економіки обласної державної адміністрації матеріали про визначення переможців.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Поліщука А.Б.

 

 

Заступник голови державної
адміністрації                                                                                     А.Б. Поліщук