Друк

Чемпіонат з волейболу набирає обертів

.

Волейбол – один з найпопулярніших та захоплюючих видів спорту в районі. Він вдало поєднує в собі біг, стрибки, організацію спортивної боротьби за допомогою індивідуальних, групових та командних дій.

Для того, щоб створити хорошу команду потрібен колектив, і ось саме такі волейбольні колективи вже створені в селах району для участі в чемпіонаті з волейболу серед фізкультурно-спортивних клубів при сільських селищній радах, який проводиться взимку.

І ось вже на цьому шостому чемпіонаті з волейболу Новоград-Волинської районної організації ВФСТ «Колос» заявилось 12 команд фізкультурно-спортивних клубів. Спільно з сектором сім'ї, молоді та спорту було розроблено та підготовлено пакет документів, щодо початку змагань.
Всі команди були поділені на чотири групи (зони). До першої групи (західної) увійшли такі волейбольні команди ВК «Золотий нектар» с. Великий Молодьків, ВК «Пилиповичі», ВК «Граніт» с. Токарів та ВК «Ярунь». До другої групи (північної) увійшли команди ВК «Городниця», ВК «Броницька Гута». До третьої групи (схід) увійшли команди ВК «Нова Романівка», ВК «Несолонь» та ВК «БТК» з Барвинівки. І в четвертій групі (південь) були команди ВК «Агросоюз» с. Орепи, ВК «Івашківка», ВК «Сусли», ВК «Горбаша».
Ігри проходили по зонах за коловим принципом. Команди які посіли у своїх групах перші та другі місця здобули право брати участь у наступному колі змагань. Такими щасливчиками у першій групі стали волейбольні клуби з села Великий Молодьків та Пилипович, у другій спортсмени з Городниці, у третій волейболісти з Барвинівки та Несолоні, а вже у четвертій право здобули спортсмени села Ореп та Івашківки.
І вже 21 лютого на базі Пилиповицької ЗОШ І-ІІІ ступенів у півфінальних змаганнях першої групи з волейболу помірялись силами спортсмени з Пилипович, Барвинівки, Городниці, Івашківки. У другій групі волейболісти з Ореп, Великого Молодькова та Несолоня
За підсумками загань до фінальної частини чемпіонату з волейболу, який пройде 28 лютого 2016 року у с. Пилиповичі пройшли команди з сіл Пилиповичі, Ореп, Великого Молодькова, та смт Городниці.
Запрошуємо всіх уболівальників та спортсменів, людей які люблять фізичну культуру і спорт підтримати свої волейбольні команди.


 Голова районної організації
ВФСТ «Колос»
В.Ф. Троцький