Друк

Влада за роботою

.

На минулому тижні:
Голова районної державної адміністрації В.В. Михнюк вручив разом з головою райради цінний подарунок жінці, яка першою народила дитину у 2016 році, взяв участь у відкритті додаткової групи та переведенні у типовий Колодянського ДНЗ, участь у відкритті педагогічної виставки „Освіта Звягельщини - 2016".

Заступник голови РДА Н.В. Даниленко взяла участь у врученні головою райдержадміністрації та головою райради цінного подарунку жінці, яка першою народила дитину у 2016 році, участь у відкритті додаткової групи та переведенні у типовий Колодянського ДНЗ, участь у засіданні виконавчого комітету міської ради, участь у відкритті педагогічної виставки „Освіта Звягельщини- 2016".

Начальник управління АПР взяв участь у засіданні комісії ТЕБ та НС, провів виїзд до ПОСП „Перемога", с.Нова Романівна, СТОВ „Оберіг", с.Броники з питань зимівлі тварин, взяв участь у засіданні надзвичайної протиепізоотичної комісії.

Начальник управління праці приймала участь у нараді з керівниками структурних підрозділів та відповідальними працівниками управління.

Начальник відділу освіти провів: наради з працівниками апарату відділу, районного методичного центру, централізованої бухгалтерії, групи централізованого господарського обслуговування, районного центру творчості, спорту і туризму учнівської молоді, 17-у районну спартакіаду працівників освіти на базі Гульської ЗОШ І-ІІІ ступенів шкіл, у якій взяли участь понад 150 працівників шкіл, щорічну педагогічну виставку «Освіта Звягельщини-2016» .
Виїздив:до м. Житомир для отримання нового шкільного автобуса, який придбано за рахунок спів фінансування ДФРР і місцевого бюджету (90 % і 10%). Взяв участь в урочистому святкуванні відкриття додаткової групи та переведенню у типовий Колодянського ДНЗ (17-й типовий у районі).

Начальник служби у справах дітей провів обстеження умов проживання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах на території Киянської, Гульської, Киківської сільських рад.

Завідувач сектору сім'ї, молоді та спорту взяв участь у врученні головою райдержадміністрації та головою райради цінного подарунку жінці, яка першою народила дитину у 2016 році, взяв участь у проведенні спартакіади педагогічних працівників району, с.Гульськ, участь у районному турнірі з волейболу серед юнаків та дівчат „Різдвяні свята", смт.Городниця
Завідувач сектором цивільного захисту - взяв участь у засіданні комісії ТЕБ та НС.
Завідувач сектору охорони здоров'я - взяла участь у спільній нараді з начальником відділу охорони здоров'я міської ради за участю головного лікаря міськрайТМО.

Директором територіального центру соціального обслуговування Новоград-Волинського - провела виїзд до Лебедівського стаціонарного відділення, здача річної звітності в департаменті праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації; розглянуто звернення громадян району та переселених з місць проведення АТО щодо надання гуманітарної допомоги одягом та взуттям.