Друк

Волков Юрій Васильович

Дата та місце народження: 24 червня 1989 р., м. Новоград-Волинський, Житомирська область

Дата та місце загибелі: 29 жовтня 2016 р. (помер від поранень).

Звання: Солдат.

Посада: Майстер-номер обслуги.

Підрозділ: 54-й окремий розвідувальний батальйон.

Обставини загибелі: 28 жовтня 2016 р. був важко поранений в результаті мінометного обстрілу села Широкине (Волноваський район Донецька область), помер від множинних осколкових поранень в лікарні Маріуполя 29 жовтня 2016 р.

Сімейний стан: Залишилася цивільна дружина.

Указом Президента України № 48/2017 від 27 лютого 2017 року, "за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов'язку", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).


Після випуску з інтернату вступив до вищого професійного училища міста Овруча, де здобув професію електрика. Закінчивши навчання, Юрій Волков переїхав жити до матері у село Романівку Новоград-Волинського району. Підробляв у Овручі в столярному цеху, різноробочим на будівництвах, більше року - охоронцем в ТРЦ «Блокбастер» у Києві. У квітні 2016 року, підписавши контракт на військову службу, Юрій Васильович став до лав Збройних сил України. Служив у 54-му окремому розвідувальному батальйоні. 28 жовтня поблизу села Широкине Донецької області Юрій потрапив під потужний мінометний обстріл та отримав важкі поранення. 29 жовтня помер від шоку та множинних осколкових поранень у лікарні міста Маріуполя.
Юрій дуже хотів, щоб учителі школи-інтернату, де пройшло його дитинство, пишалися своїм вихованцем. Саме тому мріяв привезти їм у подарунок державний прапор, підписаний побратимами, чотирьох з яких уже немає. Не встиг...