Друк

Українських священнослужителів щепитимуть на 2 етапі вакцинації проти COVID-19

.

Оперативний штаб Міністерства охорони здоров’я України (МОЗ) з вакцинокерованих інфекцій “прирівняв” священнослужителів до соціальних працівників. Тепер духівники можуть отримати щеплення проти COVID-19 на 2-му етапі вакцинації, відповідно до дорожньої карти.

Друк

Максим Степанов: «Щеплення вакциною CoronaVac розпочнуть після 10 квітня»

.

Щеплення вакциною CoronaVac в Україні розпочнуть робити після того, як препарат пройде необхідний лабораторний контроль. Прогнозовано, це відбудеться з 10 квітня. Про це зазначив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов в ефірі телеканалу «Україна 24».

Друк

COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплена 12 731 особа

.

Станом на 09 квітня від COVID-19 у Житомирській області вакциновано 12 731 особа, з яких 840 – за минулу добу 08 квітня. Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я Житомирської ОДА.

 

Друк

Кирило Тимошенко: “Велике будівництво” доріг уже почалося в усіх регіонах

.

Роботи з реконструкції автомобільних доріг за програмою Президента «Велике будівництво» стартували в усіх регіонах України. Про це повідомив заступник голови Офісу Президента, координатор «Великого будівництва» Кирило Тимошенко.

Друк

Велике будівництво на Житомирщині: Розбудова мережі сільських амбулаторій – один із ключових напрямів програми Президента України, – Віталій Бунечко. ВІДЕО

.

Під час робочої поїздки до Краснопільської громади 07 квітня голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко взяв участь у відкритті амбулаторії загальної практики сімейної медицини у с.Краснополі.

Друк

МОЗ повідомляє: станом на 08 квітня в Україні зафіксовано 19 419 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

.

19 419 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 08 квітня 2021 року. Зокрема, захворіли 766 дітей та 480 медпрацівників.

Друк

COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплена 11 891 особа

.

Станом на 08 квітня від COVID-19 у Житомирській області вакциновано 11 891 особа, з яких 460 – за минулу добу 07 квітня. Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я Житомирської ОДА.

 

Друк

Денис Шмигаль: Національний план вакцинопрофілактики COVID-19 до кінця року дозволить пришвидшити процес щеплення

.

Національний план вакцинопрофілактики COVID-19 до 31 грудня 2021 року передбачає розширення й підняття статусу «дорожньої карти» вакцинації, яка була розроблена Міністерством охорони здоров’я. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час вступного слова на засіданні Уряду 07 квітня.