Друк

Прийміть вітання з днем народження!

.

Керівництво та колектив Новоград-Волинської районної військової адміністрації щиро вітає з 50-річним ювілеєм Мельника Михайла Андрійовича, директора ТОВ «Редакція газети «Народна трибуна» (смт Ємільчине)!

Друк

Звернення начальника Новоград-Волинської районної військової адміністрації Івана Туровського з нагоди Дня пам'яті жертв голодоморів

.

Шановні жителі району!

Щорічно в останню суботу листопада ми разом із українцями всього світу вшануємо пам'ять жертв голодоморів: геноциду Українського народу 1932-1933 років, голодоморів 1921-1922, 1946-1947 років в Україні.

Друк

До Дня пам’яті жертв Голодомору

.

Архівним відділом Новоград-Волинської районної військової адміністрації та архівним сектором Новоград-Волинської міської ради організована виставка розсекречених архівних документів (копії) до Дня пам’яті жертв Голодомору.

Друк

Децентралізація: Громади Житомирщини запрошуються до участі у вебінарі щодо прийняття бюджету в умовах війни

.

Як громадам правильно організувати бюджетний процес – дізнайтеся на вебінарі Міжнародного республіканського інституту «Як прийняти бюджет громади: максимальна ефективність в умовах війни».

Друк

Рубрика «Неформат»: інтерв’ю з Андрієм Савчуком

.

  Продовжуємо нашу рубрику інтерв’ю з начальником управління соціально-економічного розвитку території Новоград-Волинської РВА Андрієм Савчуком. Про підприємства та фермерські господарства, а також освіту в період війни – читайте далі.