Друк

Про чергове забруднення р. Случ.

.

За інформацією Баранівської міської ради в період з 1 по 4 жовтня 2016 року в р. Случ в районі м. Баранівка виявлено масову загибель риби.

За попереднєю інформацією загибель риби виникла внаслідок відсутності кисню у воді. Обласним управлінням екології та природних ресурсів облдержадміністрації вживаються заходи щодо виявлення джерела забруднення, обласним управлінням водних ресурсів проводиться аналіз проб води в районі виявлення загибелі риби.

На виконання функцій райдержадміністрації згідно пунктів 6,7,9 ст.21 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" щодо інформування населення про екологічно небезпечні аварії та ситуації, стан довкілля, а також про заходи, що вживаються до його поліпшення головою райдержадміністрації видано розпорядження та замовлено в інституті колоїдної хімії та ім. А.В. Думанського НАН України розширений аналіз проб води в р. Случ на межі з Баранівським районом з метою з'ясування екологічного стану в басейні р. Случ на території району та опрацювання порядку користування водними ресурсами.
Про результати досліджень та порядку користування водними ресурсами з р. Случ буде повідомлено додатково.