Друк

Вітання родини з народженням трійні

.

03 жовтня 2016 року директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Лілія Бобровська спільно з редактором газети «Лесин край» Оленою Чех відвідали новонороджених з матусею.

Жителька с.Курчиця Новоград-Волинського району Іванова Жанна Миколаївна в ОКУ «Житомирському обласному перинатальному центрі» Житомирської обласної ради народила трійню.

Як зауважив головний лікар Юрій Вайсберг: ця трійня є сьогодні винятковою тому, що вона з'явилася на світ не в результаті штучного запліднення, а природнім шляхом. Ю.Вайсберг провів екскурсію по центру відвідано операційний блок, реанімаційне відділення, відділення де на другому етапі виходжують недоношених діток, тренінгову кімнату.
Лілія Бобровська щиро привітала маму з нагоди народження трійні та передала сердечні вітання від керівництва району, побажала батькам і малечі міцного здоров'я, благополуччя, сімейного затишку та щасливої долі. Вручила квіти та подарунки ( дитячі ковдри, подушки, памперси).
Під час розмови з мамою було з'ясовано стан здоров'я матері, новонароджених дітей, потреби сім'ї. Іванова Жанна повідомила, що вона скористалася послугою, яка діє при перенатальному центрі, та подала необхідні документи для реєстрації новонароджених дітей. Найближчим часом отримає свідоцтва про народження дітей: Андрія, Дениса та Вадима. Турбується за старшого одинацятимісячного Назарчика, який залишився з батьком вдома.
Наразі вирішується питання про виділення матеріальної та гуманітарної допомоги сім'ї райдержадміністрацією.
Мама подякувала всім за турботу та приємну увагу до їх родини.

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
https://nvrdazt.gov.ua/index.php/ua/63-novini/novini-rajonu/6864-vitannya-rodini-z-narodzhennyam-trijni#sigProGalleriad73a8c6cf4
joomlamodniyportal.ru