Друк

Допоможемо трійні

.

У свої 29 років жителька с.Курчиця Новоград-Волинського району Житомирської обл, вдруге стала мамою і одразу багатодітною.

Вже маючи одинадцятимісячного сина, Жанна Миколаївна Іванова народила йому трьох братиків. Жінка зізнається: про те, що носила під серцем трійню, дізналася під час пологів.
Народилася трійня на 32 тижні вагітності, близько 6-ї години ранку 26 вересня 2016 р. в ОКУ « Житомирський обласний перинатальний центр», першим народився хлопчик – 2 кг, 41 см, через 5 хвилин народився другий хлопчик - 1 кг 600 г, 41 см, через дві хвилини народився третій хлопчик вагою 1 кг 760 г, 41 см. Попри радощі, працівники перинатального центру кажуть: зіштовхнулися і з труднощами. Так як діти народилися семимісячними, у них була легенева недостатність і їм негайно знадобилось медикаментозне лікування, ціною в близько 90 тисяч гривень. Нині діти перебувають під цілодобовим наглядом у відділенні інтенсивної терапії для новонароджених.
Жанна Іванова перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та отримує соціальну допомогу при народженні дитини. Чоловік перебуває на обліку в міському центрі зайнятості. На сьогодні коштів недостатньо для утримання чотирьох дітей. Тому звертаємось до Вас, всіх не байдужих з проханням надати сім'ї гуманітарну допомогу, а саме: дитячі ліжечка, коляски, підгузки, пелюшки, дитячі суміші, дитячий одяг, ковдри та ін..
Просимо звертатись до Новоград-Волинського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, м. Новоград – Волинський, вул. Шевченка,16, к.80 (тел.. 5-25-13), Іванова Жанна Миколаївна (м.т. 0678487394).