Друк

Стартує благодійна акція « Милосердя»

.

Щороку в нашому районі з ініціативи територіального центру соціального обслуговування Новоград-Волинського району проводиться благодійна акція « Милосердя», приурочена до Міжнародного дня громадян похилого віку, Дня ветерана та Міжнародного Дня інвалідів, що відзначаються 1 жовтня та 3 грудня.

Акція має на меті сприяти вирішенню нагальних проблем пенсіонерів, одиноких та одиноко проживаючих громадян, інвалідів, провести ряд благодійних урочистих заходів до Дня людей похилого віку та Дня ветерана під гаслом «Тепло душі даруймо ветеранам» День відкритих дверей в Лебедівському відділенні стаціонарного догляду, де постійно проживають одинокі пенсіонери, які потребують допомоги і підтримки.

ЗВЕРТАЄМОСЬ до керівників підприємств, установ та організацій всіх форм власності, громадських організацій, релігійних конфесій, всіх мешканців нашого міста та району взяти активну участь в благодійній акції «Милосердя», та надати грошову та натуральну допомогу територіальному центру, адресну допомогу за місцем проживання ветеранів війни та праці, інвалідів.
Акції « Милосердя» - це можливість нагадати всім про людський обов'язок бути турботливими та милосердними до найповажнійшої частини суспільства.

Наш благодійний рахунок: 31553301147301 МФО 811039,код 20406320 УДК Житомирської обл.
Наша адреса: м.Новоград-Волинський, вул. Гетьмана Сагайдачного, 47, тел.5-31-56

Директор терцентру

Н.Ф. Івасів