Друк

Краще, вище, сильніше!

.

В Новограді-Волинському сьогодні вітали спортсменів.

10 вересня - свято людей, які не лише присвятили своє життя служінню спорту, а й намагаються долучити до здорового способу життя молодь та підростаюче покоління. Спортсмени, тренери-викладачі, вчителі фізичного виховання, ветерани Новоград-Волинського району з вагомими результатами зустрічають своє професійне свято - день фізичної культури і спорту.
Напередодні цього свята поздоровлення отримували не тільки спортсмени, тренери, вчителі фізичного виховання, а ще й всі громадяни нашої держави, які прагнуть вести здоровий спосіб життя. Отже, кожна людина ще змалку повинна займатися спортом, тому що спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства. Сьогодні здоровий спосіб життя стає усе більш популярним у нашому суспільстві, і насамперед це викликано бажанням людей самих різних поколінь зберігати молодість і здоров'я.
Голова райдержадміністрації Володимир Михнюк, голова районної ради Дмитро Рудницький вручили грамоти, подяки та грошові премії кращим з кращих, - тим хто сприяє розвитку спортивного руху в районі та прославляє наш край на обласному, всеукраїнському та навіть світовому рівнях.
Долучився до привітань та нагороджень також депутат районної ради Артур Загривий.
А вітати було кого, адже за спортивними показниками розвитку фізичної культури і спорту за 2015 рік та І півріччя 2016 року Новоград-Волинський район посідає 1-е місце серед районів області.
У відповідності з єдиною спортивною класифікацією України та на підставі результатів змагань виконано класифікаційні нормативи: 15 першорозрядників, 3 кандидати у майстри спорту України, майстри спорту України; гирьовий спорт (Роман Шапран), армспорт (Дмитро Луцишин, Олександр Рассохін) та майстер спорту України з вільної боротьби Анастасія Лавренчук.
У районні функціонує Новоград-Волинська ДЮСШ Новоград-Волинської районної ради, де у 8 відділеннях (волейбол, настільний теніс, греко-римська боротьба, важка атлетика, бокс, армспорт, гирьовий спорт, карате) працює 11 тренерів-викладачів та займається 285 вихованці. У центрі творчості, спорту та туризму учнівської молоді відділу освіти райдержадміністрації у 7 відділеннях (футбол, волейбол, баскетбол, настільний теніс, легка атлетика, вільна боротьба, шашки) працює 10 тренерів-викладачів, які виховують 450 учнів.
Вихованці Новоград-Волинської ДЮСШ Новоград-Волинської районної ради та ЦТСТУМ відділу освіти райдержадміністрації спільно з сектором сім'ї молоді та спорту провели та взяли участь у 47 районних та обласних заходах та змаганнях. Проведено відкриті районні турніри з волейболу присвяченні герою С.І.Полянському, заслуженому працівнику сільського господарства С.Г.Сидорчуку, пам'яті загиблим воїнам афганської війни серед чоловіків, міжнародному жіночому дню 8-го березня та гордість району - чемпіонат області з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат, який щорічно проводиться в смт. Городниці, дякуючи організатору – тренеру-викладачу районної ДЮСШ О.А.Ксензу. Масово проходять районні свята до дня Перемоги, День Конституції, День молоді, Олімпійський день бігу, День Незалежності України. Успішно приймали участь у обласних змаганнях, міжнародних та всеукраїнських турнірах. Пропустивши 2014, 2015 рік ФК «Полісся» смт.Городниця знову бере участь у чемпіонаті Житомирської області з футболу у вищій лізі, дякуючи керівництву району, голові організації ФК «Полісся» Валерію Кириєнку та засновнику клубу Петру Марчуку. Щорічно беремо участь у обласному фестивалі «Мама, тато, я – спортивна сім'я» (сім'я Шевчуків с. Чижівка) , дитячому футбольному фестивалі на приз клубу «Шкіряний м'яч», де успішно змагалися наші юні футболісти 2000-2001 р.н. 3-є загальнокомандне місце (тренери ЦТСТУМ відділу освіти РДА В.Ф. Рудницький). Вихованці тренера-викладача районної ДЮСШ О.А.Ксенза з волейболу у чемпіонаті області серед юнаків 2000-2002 р.н. посіли почесне 2-е місце.
Дякуючи співпраці із заслуженим тренером України з вільної боротьби, заслуженим працівником фізичної культури і спорту України, головним тренером Житомирської області Сергієм Миколайовичем Мельником район займає перше місце за кількістю набраних очок в рейтингу олімпійських видів спорту в області з вільної боротьби. Його вихованки Тетяна Лавренчук - майстер спорту України міжнародного класу, член збірної команди України, чотирьохразова призерка чемпіонатів Європи. Травма завадила Тані прийняти участь у 31-их Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро. Її молодша сестричка, Анастасія - чемпіонка України серед молоді. 13 вересня бере участь у чемпіонаті світу серед кадетів, який відбудеться у Тбілісі (Грузія). Майстер спорту України з вільної боротьби Юлія Лісовська в даний час захищає честь України на чемпіонаті світу у Франції. Підростає молоде покоління, чемпіони та призери області Діана Гальчук, Вікторія Скрицька, Олександра Матвійчук, Марина Туровець, Валентин Гудзовський.
За підсумками загального рейтингу участі в обласних змаганнях 2015- 2016 років з настільного тенісу район посів 1-е місце. Третій рік поспіль Оксана Близнюк, Ірина Чечет не віддають чемпіонство у своїй віковій категорії. Дякуючи плідній праці тренера-викладача районної ДЮСШ А.В.Чечета та вчителя фізичного виховання Яворівської ЗОШІ-ІІст. П.І.Фурманенка підросло нове чемпіонське покоління. Вероніка Мужановська, Діана Бобровська, Ярослава Корчемна, Соня Подолянчук, Аліна Боровик, Олександр Плисак, Ігорь Нестерчук, Андрій Лук'янець, Єгор Чечет чемпіони області у своїх вікових категоріях.
Плідно працює тренер-викладач з греко-римської боротьби районної ДЮСШ Валерій Кулмалієв. Його вихованці багаторазові чемпіони області, переможці міжнародних та Всеукраїнських турнірах. Вихованець Антон Шевцов чемпіон України серед молоді, член молодіжної збірної України.
У Новоград-Волинській ДЮСШ Новоград-Волинської районної ради другий рік поспіль функціонують гуртки з важкої атлетики та боксу. Маємо чемпіонів області з важкої атлетики у своїх вагових категоріях – Анна Романчук, Анна Дяченко, Олександр Камінський, Владислав Троцький (тренер-викладач Ф.В.Рудницький). Чемпіон області з боксу Вадим Голуб (тренер О.А.Нагорнюк).
До пріоритетних не олімпійських видів спорту у районні належать армспорт, гирьовий спорт, шашки, карате. Ми пишаємося, що у ДЮСШ районної ради працює заслужений тренер України з армспорту Геннадій Дмитрович Данюк. 85% набраних очок у рейтингу видів спорту у чемпіонаті області, України, Європи, Світу належить армспорту. У скриньці їхніх здобутків чемпіонство області серед юнаків, юніорів, дорослих, ветеранів та спортсменів-інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату, зору та слуху.
Найтитулованіші з них:
Олександр Пінчук - чемпіон України, призер чемпіонату Європи; Світлана Дроздюк, Микола Потійчук, Дмитро Луцишин, Віктор Захарчук чемпіони України у своїх вагових категоріях.
Завжди тримає марку тренер-викладач районної ДЮСШ Новоград-Волинської районної ради з гирьового спорту, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, багаторазовий чемпіон світу серед ветеранів Олександр Миколайович Дідовець та його кращі вихованці Ліля Прокопчук та Вікторія Степанюк – багаторазові чемпіони області, переможці міжнародних та всеукраїнських турнірах. Вікторія Степанюк чемпіонка України 2016 року, член збірної команди України. Віталій Колесник чемпіон України серед кадетів, Віктор Сарніцькій срібний призер чемпіонату України серед молоді.
Постійно радують вихованки тренера-викладача ЦТСТУМ відділу освіти РДА Ю.П.Чижевського Наталія Букацька, Софія Бойко, Діана Гальчук, юні Наталія Матвійчук, Рустам Осіпчук, Євгенія Оніщук які перемагають у чемпіонатах області з шашок-64, шашок-100 (класична, блискавична, швидка гра).
І вітаючи усіх людей, пов'язаних з спортом зі святом хочеться побажати усім міцного здоров'я, злагоди, мирного чистого неба, нових спортивних досягнень во славу нашого району. А ветеранам спорту, котрі багато років життя віддали цій прекрасній галузі – В.В.Гончаруку, П.А.Чурсіну, П.О.Піярському, В.В.Стародубу, В.Я.Мельничуку, Б.С.Осіпчуку, В.О.Примаку, В.І.Пукасу, Л.М.Пукасу, І.С.Амрошу, В.П.Бєлому, М.Д.Процюку, О.М.Подалюку, В.Ф.Вознюк, О.Г.Шокур, А.І.Шокур, М.І.Корнійчуку, Г.І. Челядіну, В.Є.Хаїнському бажаємо, щоб спортивний дух ніколи не згасав у ваших серцях.

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
https://nvrdazt.gov.ua/index.php/ua/63-novini/novini-rajonu/6813-krashche-vishche-silnishe#sigProGalleriae5088c9a80
joomlamodniyportal.ru