Друк

«Великодні дзвони – 2016

.

16 квітня 2016 року в місті Житомирі було проведено Х обласний фестиваль–конкурс учнівської молоді «Великодні дзвони - 2016», організатором якого щорічно є Житомирський коледж культури і мистецтв ім. Івана Огієнка.

Взяти участь у конкурсі прибули зразкові хореографічні колективи, окремі виконавці з усієї області в номінаціях «Естрадна пісня», «Народна пісня», «Інструментальне мистецтво», «Художнє читання», «Народний танець», «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво» та ін..

Фестиваль згуртував творчу музичну молодь Житомирщини. Конкурс проводиться щорічно з метою пошуку та активізації творчих здібностей старшокласників, популяризації народної пісні та української естрадної пісні, сучасної та народної хореографії, підтримання різноманітних форм музичного фольклору, образотворчого та прикладного мистецтва.
До участі в номінації «Естрадна пісня» було подано понад 40 заявок учасників зі всієї області. Новоград-Волинський район на конкурсі представляли учасники художньої самодіяльності, юні вокалісти: Юлія Медецька (с.Борисівка), Тетяна Редька (с.Дідовичі), Олександр Павлюк (с.Сусли) та Віктор Цепак (м.Новоград-Волинський). До складу журі входили високодосвічені викладачі: Заслужений працівник культури України, директор коледжу культури і мистецтв ім. І. Огієнка – Покропивний М.П., викладач, завідуюча кафедрою хорового мистецтва – Гордєєва Т.О. та викладачі коледжу Кухарець Л.В., Біленікіна І.О та Красовський І.С.
За результатами учасники, які представляли Новоград–Волинський район, посіли призові місця, а саме: Юлія Медецька – призове ІІ місце, Віктор Цепак та Олександр Павлюк також отримали почесні ІІ місця у номінації «Естрадна пісня». Тетяна Редька була нагороджена грамотою коледжу культури.
Отож, вітаємо переможців конкурсу та бажаємо подальших творчих успіхів!

Матеріал підготувала
методист РМЦНТ
Конончук І.О.

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
https://nvrdazt.gov.ua/index.php/ua/63-novini/novini-rajonu/6399-velikodni-dzvoni-201#sigProGalleria348e43907b
joomlamodniyportal.ru