Друк

Традиційна спартакіада працівників ЗНЗ

.

4 січня 2016 року на базі Гульської ЗОШ І-ІІІ ступенів проводилась традиційна 17-а районна спартакіада працівників шкіл.

В програму змагань входили такі види спорту: волейбол, настільний теніс, шахи, шашки (чоловіки і жінки). В змаганнях спартакіади взяли участь 162 працівники шкіл.

На відкритті змагань виступили начальник відділу освіти Антипчук О.А. та директор Гульської школи Гаврилюк В.І. Вони привітали учасників змагань з Новим роком, Рідзвом Христовим та побажали у 2016 році всім присутнім міцного здоров'я, мирного неба, успіхів в роботі, сімейного затишку й достатку.

Показали найкращу підготовку та стали переможцями з волейболу серед чоловіків команда відділу освіти (капітан Романюк О.В.), об'єднана команда Великомолодьківської та Токарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (капітан Храбан І.С.) – на ІІ місці, команда Несолонської ЗОШ І-ІІІ ступенів (капітан Молодецький В.П.) посіла ІІІ місце.

Взяла активну участь в змаганнях та показала належну фізичну і тактичну підготовку команда Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Серед жіночих команд перемогу здобули представники Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів (капітан Тітарева Т.В.), другою стала команда Киківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (капітан Железняк Л.І.), на третьому місці – команда Несолонської ЗОШ І-ІІІ ступенів (капітан Сарган С.М.).

В змаганнях з настільного тенісу І місце зайняв Романюк О.В. (Пилиповицька ЗОШ І-ІІІ ступенів), ІІ місце – Павлюк Ю.М. (Слободороманівська гімназія), ІІІ місце – Молодецький В.П. (Несолонська ЗОШ І-ІІІ ступенів).
Серед жінок перемогу у змаганнях з настільного тенісу здобула Гуріна О.М. (Жолобненська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Алексюк Л.І. (Яворівська ЗОШ І-ІІ ступенів) – ІІ місце, Петрук М.М. (Варварівська ЗОШ І-ІІ ступенів) – ІІІ місце.
І місце в змаганнях з шахів у Солодкого М.С. (Гульська ЗОШ І-ІІІ ступенів), ІІ місці – у Майстренка Г.В. (Городницька ЗОШ І-ІІІ ступенів), ІІІ місце – у Іванюка М.М. (Червоновільська ЗОШ І-ІІ ступенів).

Серед жінок у змаганнях з шахів І-ІІ місця розділили Потайчук М.Л. (Червоновільська ЗОШ І-ІІ ступенів) та Макарчук І.А. (Наталівська ЗОШ І-ІІ ступенів), ІІІ місце у Шевчук О.О. (Наталівська ЗОШ І-ІІ ступенів).
Переможцями у змаганнях з шашок стали, розділивши І-ІІ місця, Шевчук Р.М. (Гульська ЗОШ І-ІІІ ступенів) та Марчук В.Ф. (Киянська ЗОШ І-ІІІ ступенів), на ІІІ місці Іванюк М.М. (Червоновільська ЗОШ І-ІІ ступенів).
Тарнавська Я.М. (Великомолодьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) посіла І місце, Шевчук О.О. (Наталівська ЗОШ І-ІІ ступенів) – ІІ місце, Майструк Г.В. (Несолонська ЗОШ І-ІІІ ступенів) – ІІІ місце у змагання з шашок серед жінок.
Переможці та призери змагань нагороджені грамотами відділу освіти та грошовими відзнаками райкому профспілки працівників освіти.