Друк

Відбулася розширена нарада

.

Сьогодні, 14 квітня, під керівництвом голови Новоград-Волинської райдержадміністрації В’ячеслава Авраменка відбулася розширена нарада за участю першого заступника голови райдержадміністрації Івана Туровського, голови Новоград-Волинської районної ради Артура Загривого, працівників апарату та керівників структурних підрозділів Новоград-Волинської районної державної адміністрації, міських, селищних, сільських голів територіальних громад, керівників установ.
Під час наради було обговорено ряд питань, зокрема:
передача повноважень органам місцевого самоврядування з організації надання адміністративних послуг на території району. По даному питанню доповіла начальник центру надання адміністративних послуг адміністрації Наталія Демидчук.
Василь Ткачук - начальник управління  соціального захисту населення адміністрації розповів про доцільність створення притулків для осіб, які потерпають від домашнього насильства.
По третьому питанню проінформував присутніх перший заступник голови адміністрації Іван Туровський щодо організації оздоровлення та відпочинок дітей у 2021 році ;ремонт, будівництво та утримання доріг комунальної та державної власності.
Про влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в сімейні форми виховання. Створення патронатних сімей, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу зазначив начальник служби у справах дітей адміністрації Володимир Бойко.
Головний спеціаліст відділу ЖКГ, містобудування, інфраструктури, цивільного захисту населення адміністрації Ярослав Ковальський виступив з питань:
- функціонування населених пунктів та обʼєктів комунальної власності району під час весняно-літнього пожежонебезпечного періоду 2021 року»;
- завершення роботи по відпрацюванню (відновленню) документації (облікових карток, паспортів) на захисні споруди, з урахуванням виконання заходів з технічної інвентаризації;
- формування та надання до Новоград-Волинської райдержадміністрації переліку власників (балансоутримувачів) захисних споруд цивільного захисту згідно з новим адміністративно-територіальним поділом Новоград-Волинського району (у зв’язку зі змінами в адміністративно-територіальному устрої України);
- організація роботи з підготовки міськими, селищними і сільськими радами матеріалів для зняття з обліку безпідставно поставлених на облік захисних споруд цивільного захисту (з урахуванням рекомендацій ДСНС України від 23.04.2018 № 16-712/162), а також подальше утримання та експлуатація захисних споруд цивільного захисту які неможливо зняти з обліку (з урахуванням вимог Наказу МВС України від 09.07.2018 № 579 (зі змінами, внесеними наказом МВС від 16.06.2020 № 460) і Рекомендацій ДСНС України, наданих листом від 04.07.2019 № 03-9429/162).
Про ліквідацію стихійних звалищ та надання кредиту для сільських мешканців комунальним підприємством «Обласним фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» проінформувала всіх головний спеціаліст відділу ЖКГ, містобудування, інфраструктури, цивільного захисту населення адміністрації Ірина Семенець.
Про визначення відповідальних осіб для організації роботи та узагальнення інформації з питань житлово-комунального господарства, архітектури, цивільного захисту населення та оборонної роботи та створення в органах місцевого самоврядування уповноваженого органу з питань містобудування та архітектури зазначив начальник відділу ЖКГ, містобудування, інфраструктури, цивільного захисту населення адміністрації Руслан Фіщук.
Лариса Дейнеко - начальник відділу з питань організаційної роботи, взаємодії з органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади адміністрації проінформувала про виконання Довбиською селищною радою делегованих повноважень органів виконавчої влади, визначених Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні” у травні 2021 року. Про дотримання термінів подання до райдержадміністрації рішень виконкомів з питань делегованих повноважень.
Про роботу з електронною поштою та дотримання термінів виконання листів та доручень голови райдержадміністрації виступив керівник апарату Михайло Гайдаєнко.
Начальник Держпродспоживслужби Олександр Коваль проінформував про проблемні питання щодо дотримання чинного законодавства, які знаходяться на контролі Держпродспоживслужби.
Про діяльність АЗС на території громад доповів в.о.начальника управління соціально-економічного розвитку території адміністрації Андрій Савчук.
Крім того, голова Новоград-Волинської районної федерації футболу – Гордійчук Василь Васильович звернувся до голів територіальних громад щодо спорудження спортивних майданчиків на території району та тісної співпраці з федерацією.
Підсумки наради підбив голова Новоград-Волинської райдержадміністрації В’ячеслав Авраменко.