Друк

Кирило Тимошенко: “Велике будівництво” доріг уже почалося в усіх регіонах

.

Роботи з реконструкції автомобільних доріг за програмою Президента «Велике будівництво» стартували в усіх регіонах України. Про це повідомив заступник голови Офісу Президента, координатор «Великого будівництва» Кирило Тимошенко.

 

«Цього року продовжуємо будівництво. Уже зараз, думаю, якщо поїдете дорогами, трасами України, побачите, що в усіх регіонах уже почалася реконструкція доріг, найстаріших доріг, до яких не доходили дуже багато років», – заявив Кирило Тимошенко під час включення онлайн на форумі «Муніципальна інфраструктура: розвиток і комфорт міст».

Також за словами Тимошенка, цього року планується відкриття «флагманських проєктів», таких як Запорізький міст та траса М-30 Стрий-Ізварине.

 

Ця автодорога, відкриття якої очікується до 30-ї річниці Незалежності, має з’єднати західну Україну зі східною. Новий маршрут об’єднає дві дороги міжнародного значення: М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка та М-04 Знам’янка – Луганськ – Ізварине. Загальна довжина траси становитиме 1392,3 км.

 

Президентська програма цього року також включатиме не лише будівництво та ремонт автодоріг і об’єктів соціальної інфраструктури: планується розбудова регіональних аеропортів, розвиток мережі швидкісних потягів та приміських експресів, початок «Великої реставрації» об’єктів культурної спадщини.

 

Нагадаємо, раніше заступник голови Офісу Президента, координатор «Великого будівництва» Кирило Тимошенко повідомив, що до кінця 2023 року в Україні має бути відбудована вся мережа трас великими містами.

 

Нагадаємо, що у 2021 році продовжиться ремонт ключового об’єкту Великого будівництва у Житомирській області – автодороги М-21, що забезпечує транзит Україною вантажів у напрямку Молдова-Білорусь.