Друк

ВОГОНЬ ЗАБИРАЄ ЛЮДСЬКІ ЖИТТЯ !

.

Людська недбалість і необережність з вогнем завжди призводить до трагічних наслідків – загибелі. Тільки протягом 2012 року на території міста і району на пожежах загинуло 12-ть чоловік, з них троє дітей.

Останній випадок трапився 20 листопада цього року із-за порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електромереж (короткого замкнення електромережі) в житловому будинку гр. Г., мешканця села Слобода Романівська. В результаті пожежі вогнем був знищений житловий будинок і майно та загинув мешканець даного будинку.

Шановні громадяни! Новоград-Волинський райвідділ Управління Держтехногенбезпеки у Житомирській області  і ще раз нагадує, що для недопущення пожеж у ваших оселях та збереження життя необхідно дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки в побуті:

  1. будьте обережні при користуванні відкритим вогнем, та іншими приладами і матеріалами, що можуть спричинити пожежу;
  2. не користуйтесь несправними електромережами та електроприладами, які влаштовані з порушеннями вимог пожежної безпеки;
  3. не залишайте без нагляду увімкнені будь-які електроприлади.
  4. не дозволяйте малолітнім дітям самостійно користувати- ся будь-якими електроприладами та не залишайте малолітніх дітей доглядати за печами, які топляться.

Пам’ятайте- жарти з вогнем небезпечні !!!