Друк

Запрошуємо громади на Конгресові слухання проєкту Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку співробітництва територіальних громад»

.

Офіс Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України у партнерстві з Програмою USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (Програма DOBRE) та Програмою Рада Європи: децентралізація і місцеве самоврядування проведуть Конгресові слухання проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку співробітництва територіальних громад».

 

Участь у заході візьмуть народні депутати України – члени Комітету державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, представники всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, експерти.

Слухання відбудуться 15 липня о 14:00. Трансляція наживо відбуватиметься на Facebook-сторінках Програми DOBRE, Програми Рада Європи: децентралізація і місцеве самоврядування, Український кризовий медіа-центр, Конгресу місцевих та регіональних влад, порталу «Децентралізація».

 Інформаційні партнери – Український кризовий медіа центр та портал «Децентралізація».

 

Інформація з сайту Житомирської ОВА