Друк

#тияк: Центр життєстійкості запрошує житомирян покращити ментальне здоров’я

.

У місті Житомир вже понад півтора місяця успішно функціонує Центр життєстійкості, де кожен мешканець громади може отримати безоплатну фахову допомогу та підтримку. Це безбар’єрний простір, створений для всіх, незалежно від соціального статусу, статі та віку.

Нещодавно Центр життєстійкості відвідала радниця начальника Житомирської обласної військової адміністрації з гуманітарних питань та ментального здоров’я Ірина Гладка. Вона ознайомилася з можливостями Центру, роботою фахівців, планами та результатами діяльності. За її словами, Центр є важливим осередком підтримки для місцевих жителів, особливо у складні часи. 

Центр життєстійкості пропонує широкий спектр послуг: 

  • Допомога у подоланні тривожних думок та станів.
  • Складання резюме та підготовка до співбесіди.
  • Психологічна підтримка під час переживання втрати.
  • Ресурси для емоційного та фізичного відновлення.
  • Безкоштовні консультації психологів та соціальних працівників.
  • Консультації щодо питань зайнятості.
  • Супровід ветеранів та інші послуги. 

Саме зараз є нагода всім бажаючим мешканцям Житомира відвідати групові заняття задля покращення свого ментального здоров’я, відновлення і наповнення ресурсом. Фахівці Центру врахують усі ваші потреби й запити до початку роботи. 

Як потрапити? 

Заповніть форму, обравши групу відповідно до вашого статусу: Реєстраційна форма. 

Після реєстрації з вами зв’яжеться фахівець для уточнення деталей. 

Заняття кожної з груп проводяться за узгодженим графіком один раз на тиждень у Центрі життєстійкості. Орієнтовна кількість занять становить 10-12, а тривалість кожного – до 3-х годин. 

Контактна Інформація 

Адреса: Польовий майдан, 8 

Графік роботи: з 10:00 до 19:00, вівторок-субота 

Телефон для довідок: +38 067 800 80 81 (Telegram, Viber) 

Довідково. Цей проєкт Міністерства соціальної політики є складовою Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як?, яка ініційована першою леді Олена Зеленська і впроваджується в Україні Координаційний центр КМУ / Mental Health UA. Діяльність і облаштування Центру життєстійкості в Житомирі впроваджує BGV Charity Fund. Керівницею Координаційного центру підтримки цивільного населення при Житомирська ОДА виступає перша заступниця начальника голови ЖОВА Наталія Остапченко.

З сайту ЖОВА