Друк

Іщук Лесю – начальника служби у справах дітей Звягельської районної військової адміністрації нагородили подякою ЖОВА

.

30 травня 2024 року, в Житомирі, в приміщенні Житомирської філармонії імені С. Ріхтера, відбувся урочистий захід, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

 

Цей захід був організований Службою у справах дітей Житомирської обласної військової адміністрації. Він об'єднав майже 200 дітей з 31 територіальної громади області.
На заході відбулось нагородження цінними подарунками юних учасників конкурсу дитячого малюнку на тему "Моя дитяча мрія". Конкурс проходив у два етапи: перший - у межах громад, а другий - на обласному рівні. До фіналу журі відібрало 106 кращих робіт, створених дітьми з різних категорій:
діти-сироти;
діти, позбавлені батьківського піклування;
діти, які виховуються в прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу;
діти, які перебувають під опікою/піклуванням;
діти з числа внутрішньо переміщених осіб;
діти, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Також під час заходу за сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання посадових обов'язків, вагомий внесок у справу соціального захисту дітей та з нагоди Дня захисту дітей подяками Житомирської обласної військової адміністрації та Житомирської обласної ради було відзначено працівників служб у справах дітей району, серед них і начальниця Звягельської служби – Леся Іщук. Її щиро привітали з професійним святом та побажали нових звершень на ниві захисту прав та інтересів дітей. Ми приєднуємось до всіх побажань та щиро вітаємо Лесю Павлівну, бажаємо натхнення на подальшу роботу.

Щиро вітаємо всіх з Міжнародним днем захисту дітей!

Бажаємо всім дітям щасливого дитинства, мирного неба над головою, міцного здоров'я та здійснення найзаповітніших мрій!