15 травня святкуємо День сім'ї
Дорогі жителі Звягельського району!
15 травня весь світ відзначає Міжнародний день сім’ї.
Ми, українці, завжди поважали та плекали родинні цінності, адже вони – основа нашої культури та ідентичності. Це початок кожного з нас, це те коріння, з якого росте наша особистість. Важливо, щоб ми відчували себе частиною цієї великої родини та берегли той спадок, що передається з покоління в покоління.
З нагоди Дня сім'ї я бажаю всім пам'ятати, що родина – це наше найдорожче багатство. У ній – любов та підтримка незалежно від обставин, які складаються. Родина - це місце, де завжди чекає затишок, добробут і вірність.
Нехай у кожній родині панує мир і злагода, а всім нам – більше щасливих моментів разом з близькими!
З повагою та найкращими побажаннями
начальник районної
військової адміністрації Іван ТУРОВСЬКИЙ