Друк

Наталія Остапченко: Світове кафе “Стійкість молоді- стійкість нації”. #тияк?. ВІДЕО

.

Сьогодні, 17 квітня, в приміщенні ЖДЮСШ “Авангард” за участю молоді Житомирської області відбулося Світове кафе “Стійкість молоді- стійкість нації”. 

У заході взяли участь перша заступниця начальника Житомирської обласної військової адміністрації Наталія Остапченко, радниця начальника ОВА з гуманітарних питань і ментального здоров’я  Ірина Гладка, керівники та спеціалісти профільних структурних підрозділів ОВА, представники Житомирської академії поліції та студенти передвищих навчальних закладів області. 

Присутні розпочали захід з подяки воїнам ЗСУ за мирне небо та вшанували хвилиною мовчання пам’ять тих, хто в боротьбі за волю і кращу долю України віддав своє життя. 

“Вітаю молодь Житомирщини! Мета цього заходу — краще познайомити вас з програмою Олени Зеленської “Ти як?”, а саме головне навчити дбати про своє ментальне здоров’я. Дуже рада нашій першій зустрічі та впевнена, що вона буде не останньою”, — сказала Наталія Остапченко. 

В подальшому близько 150 учасників Світового кафе долучилися до руханки від професійної тренерки фітнес-центру Анастасії Вольської та згодом розподілилися на 4 групи, де проходили почергово чотири тематичні станції, а саме: 

Урок ментального здоров’я від регіональної координаторки; 

Стрільба з лазерної зброї  з тренером Авангарду; 

Техніка самооборони з представником правоохоронних органів; 

Тренінг з протимінної безпеки і робота з кінологом. 

Під завершення заходу студенти пройшли коротке опитування щодо їх почуттів на початку заходу та після нього, і відповіли на саме головне запитання — “Що є Вашим джерелом сили?”. 

Довідково. Захід організовано Управлінням національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА спільно з обласним координатором Всеукраїнської програми «Ти як?».

 З сайту ЖОВА