Друк

#тияк: На Житомирщині реалізується реабілітаційний проєкт для військових «Вдячність Героям»

.

На війні в Україні багато Героїв зазнають поранень різної важкості. Вони отримують необхідну першу медичну допомогу та лікування у військових шпиталях та спеціалізованих центрах. Однак, критично важливим є також процес реабілітації, який допомагає військовослужбовцям повністю відновити свої функції, успішно повернутися до роботи та життя в суспільстві, забезпечуючи їх соціально-психологічний добробут. 

 

Днями радниця начальника Житомирської ОВА з гуманітарних питань і ментального здоров‘я Ірина Гладка відвідала реабілітаційний проєкт для військових «Вдячність Героям», який проходив в одному з оздоровчих закладів Житомирщини 

Протягом трьох днів девʼять військових зі шпиталю отримували психосоціальну, психологічну та оздоровчу допомогу.

«Цей проєкт є важливим кроком у підтримці відновлення військовослужбовців, пропонуючи їм більше, ніж традиційне лікування. Він надає військовим можливість перебувати на природі, займатися фізичними вправами, спілкуватися, проходити масаж, а також проводити час з психологами. Змінюючи звичне повсякдення, проєкт сприяє покращенню їх фізичного та психологічного стану, пропонуючи відновлювальний досвід за межами лікарняних стін», – зазначила Ірина Гладка.

Довідково. Супровід розробки та впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? за ініціативою Олена Зеленська забезпечує Координаційний центр КМУ / Mental Health UA за експертного партнерства та підтримки World Health Organization (WHO). Майданчиком для ухвалення рішень є Міжвідомча координаційна рада КМУ. Керівницєю Координаційного центру підтримки цивільного населення при Житомирська ОДА виступає перша заступниця начальника голови ЖОВА Наталія Остапченко.

З сайту ЖОВА