Віктор Градівський взяв участь у відкритті Житомирського обласного форуму «Жінки, мир, безпека»
01 грудня у Житомирі відбувся Житомирський обласний форум «Жінки, мир, безпека». Участь у заході взяли представники громад Житомирської області, правоохоронних структур, громадських організацій, активісти. Також до відкриття форуму долучився заступник начальника Житомирської ОВА Віктор Градівський спільно з директоркою Департаменту соціального захисту населення ОВА Оленою Грищук.
Під час форуму учасниками розглядалася низка питань, зокрема:
- панельна дискусія «Участь жінок на рівні прийняття рішень та відновленні України в умовах війни»;
- панельна дискусія «Безпека вдома та на вулиці: досягнення, інструменти, виклики в умовах війни;
- результати аудитів безпеки території у Житомирській та Семенівській громадах;
- допомога постраждалим від гендерно зумовленого насильства та домашнього насильства: кроки, виклики та досягнення;
- презентація мобільного додатка «FEMALE POWER»;
- жіноча стійкість в умовах війни: як подбати про себе;
- життя на дві країни: досвід українок, витіснених війною за кордон;
- діяльність громадських організацій та благодійних фондів в умовах війни.
Захід відбувся у межах проєкту «Посилення спроможності та взаємодії суб’єктів виконання обласного плану дій «Жінки. Мир. Безпека», що впроваджується ЖОМГО «Паритет» у співпраці з Житомирською ОВА за підтримки МБФ «Український жіночий фонд» та Уряду Канади.
З сайту ЖОВА
Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
https://nvrdazt.gov.ua/index.php/ua/30-novini/14993-viktor-hradivskyi-vziav-uchast-u-vidkrytti-zhytomyrskoho-oblasnoho-forumu-zhinky-myr-bezpeka#sigProGalleriaac5541ef1f
https://nvrdazt.gov.ua/index.php/ua/30-novini/14993-viktor-hradivskyi-vziav-uchast-u-vidkrytti-zhytomyrskoho-oblasnoho-forumu-zhinky-myr-bezpeka#sigProGalleriaac5541ef1f