Друк

Європейська інтеграція та формула миру: Зеленський зустрівся з президентом Національної ради Австрії (ВІДЕО)

.

Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 26 вересня, провів зустріч із президентом Національної ради Австрії Вольфгангом Соботкою, який перебуває з візитом в Україні. Про це повідомляє FREEДОМ з посиланням на пресслужбу глави держави.

 Президент України подякував Австрії за підтримку суверенітету й територіальної цілісності України, а також за вагому допомогу в подоланні наслідків російської війни.

Зеленський високо оцінив готовність австрійської сторони приєднатися до реалізації української формули миру. Він поінформував про подальші кроки в контексті практичної імплементації формули миру, зокрема підготовку Глобального саміту миру.

Відбувся обмін думками щодо європейської інтеграції України та взаємодії з Австрією в цьому контексті. Глава держави поінформував про перебіг виконання рекомендацій Європейської комісії щодо статусу кандидата на членство в ЄС та зазначив важливість ухвалення позитивного рішення про започаткування переговорів про членство України у Євросоюзі.

“Підтримка європейських прагнень України дуже важлива. Це один із чинників, який мотивує українців, котрі захищають державу й цивілізоване майбутнє”, — сказав глава держави.

Він наголосив на зацікавленості України в розширенні присутності австрійського бізнесу та реалізації спільних проєктів, які дадуть змогу створити нові робочі місця.

Зеленський і Соботка також обмінялися думками щодо актуальних питань співпраці у регіоні Східної Європи.