Друк

#ТиЯк? Ірина Гладка долучилася до вебінару «Історія волонтерської діяльності у світі та в Україні»

.

В Україні близько 7 мільйонів людей волонтерить, понад 10 мільйонів — за можливості перераховують гроші на допомогу армії та постраждалим від війни. Такі дані соціологи давали у 2022 році.

 

Зрозуміло, що цифри орієнтовні. За ними — щоденна робота, масштаби якої важко не те що порахувати, а навіть осягнути.

26 вересня відбувся вебінар на тему: «Історія волонтерської діяльності у світі та в Україні». Захід організовано Управлінням національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської обласної військової адміністрації спільно з Житомирським державним університетом імені Івана Франка.

Про діяльність волонтерів України, зокрема Житомирщини, а також про волонтерство у світі розповіли здобувачі другого курсу магістратури історичного факультету— Валентина Власюк та Ришард Шарненков.

До заходу доєдналася громадська діячка, волонтерка, голова ГО “Мир на долоні”, радниця начальника Житомирської ОВА з гуманітарних питань і ментального здоров’я — Ірина Гладка, яка ознайомила учасників заходу щодо Всеукраїнської програми ментального здоров”я за ініціативою Олени ЗЕЛЕНСЬКОЇ  «Ти як?» та поділилася власною історією волонтерства.