Друк

Держпродспоживслужба інформує!

.

Враховуючи запроваджений в країні воєнний стан, весняна кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу буде проводитись шляхом наземного розподілу принад, які містять високоімунну, безпечну вакцину починаючи з 24.05.2023р.

 

 

Загалом під обробку підлягає територія мисливських господарств Звягельського району.

Наголошуємо, що приманка є безпечною для людей і тварин. Вона має вигляд невеликого брикету розміром із сірникову коробку з запахом м’ясокісткового борошна, а всередині містить желеподібну капсулу з вакциною проти сказу.

 Звертаємось  до жителів району з проханням: у разі виявлення приманок не беріть їх руками і не переміщуйте з місць розкладання. Також під час лісових прогулянок з дітьми слідкуйте, щоб вони не торкалися брикетів,-  якщо дика тварина відчує на приманці запах людини, вона її не їстиме.  

Кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу буде проведена під контролем спеціалістів районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області з подальшим здійсненням контролю за ефективністю імунізації.

За інформацією Звягельського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області