Друк

Соціальна підтримка внутрішньо переміщених осіб на Житомирщині є важливим та відповідальним завданням, — Віктор Градівський

.

19 травня заступник начальника обласної військової адміністрації Віктор Градівський взяв участь у онлайн-нараді з  питання  працевлаштування та професійного навчання внутрішньо переміщених осіб під головуванням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук.

 

На нараді обговорено подальші заходи як на державному рівні так і на місцевому для забезпечення економічної активності внутрішньо переміщених осіб,  їх професійного навчання та перекваліфікації.

З метою сприяння зайнятості громадян, які прибули до нашої області, проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо можливостей обласної служби зайнятості, відповідних державних програм, організовані зустрічі у місцях компактного проживання внутрішньо переміщених осіб, гуртожитках, під час проведення інформаційних заходів у територіальних громадах.

Заходи щодо соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб, які прибули на територію Житомирської області, у тому числі організації працевлаштування та професійного навчання, включено до обласної Програми соціального захисту населення на 2023 рік.

З початку російської воєнної агресії за сприяння Житомирської обласної служби зайнятості роботу знайшли  733  внутрішньо переміщені особи.

З сайту ЖОВА