Друк

#БезпекаБізнесу: На Prozorro розміщено 15 пропозицій для релокації бізнесу до Житомирщини

.

Після 24 лютого 2022 року українська економіка зазнала значних втрат. Щоб підтримати бізнес та зберегти виробничі потужності, які знаходилися на території бойових дій, Кабінет Міністрів України (далі – КМУ) ухвалив Постанову №305 від 17.03.2022 р. та регламентував безоплатне перевезення майна вітчизняних установ та організацій.

А вже розпорядженням КМУ №246-р від 25.03.2022р. було сформовано план невідкладних заходів щодо переміщення виробництв з територій, де ведуться бойові дії та/або є загроза бойових дій, на безпечну територію.

Як повідомляє Департамент агропромислового розвитку та економіки Житомирської ОВА до області релокувало 7 підприємств, власників яких привабила Житомирщина розташуванням і хорошим умовами перебування, зокрема з Дніпропетровської, Донецької області, Чернігівської та Харківської областей.

Щоб взяти участь у програмі “Релокація бізнесу” потрібно подати заявку на онлайн-платформі.

Вашу заявку опрацюють та запропонують комплексний пакет державної підтримки.

Наразі на платформі Relocate.Prozorro.Sale для релокованих підприємств розміщено 15 пропозицій від Житомирської області. Зокрема це приміщення для виробничого призначення, складські приміщення, нафтобаза, виробничий цех та бізнес-центр.

Програмою можуть скористатись будь-які підприємства, незалежно від свого розміру.

Після розгляду заявки та прийняття позитивного рішення з вами звʼяжеться відповідальна особа та узгодить поточні нюанси реалізації процесу. Безкоштовне перевезення здійснюються силами АТ «Укрзалізниця» та АТ «Укрпошта», також залучаються в якості субпідрядників інші перевізники – в залежності від потреб підприємства.

Крім того, урядова програма допомагає з підбором місця розташування для потужностей підприємства, забезпечує сприяння в розселенні працівників та пошуку нових співробітників;

 

Інформація з сайту Житомирської ОВА