Друк

Понад 10 тисяч випускників Житомирщини візьмуть участь в Національному мультипредметному тесті

.

Вже 5 червня в Україні розпочнеться основна сесія національного мультипредметного тесту, яка триватиме впродовж трьох навчальних тижнів – до 23 червня.

Результати іспитів мають велике значення для майбутнього вибору навчального закладу та професійного шляху понад 10 тисяч вступників та вступниць з Житомирщини, зокрема вони зможуть підтвердити свою підготовку та продемонструвати набуті знання.

Своєю чергою, завдяки співпраці з Міністерством освіти та науки України, Житомирської ОВА та громад області, триває облаштування та підготовка 27 тимчасових екзаменаційних центрів у 12 територіальних громадах Житомирщини.

Однією з найважливіших вимог для створення центрів є наявність укриттів. У разі повітряної тривоги тестування буде призупинене, учасники разом з інструкторами перейдуть до захисного приміщення. Якщо повітряна тривога буде нетривалою, учасники повернуться до виконання НМТ, продовживши роботу з того завдання, на якому тестування було призупинене. Якщо ж тривога буде тривалою, учасникам буде запропоновано пройти тест у межах додаткової сесії.

Поруч з цим, в ТЕЦ працюватимуть 232 інструктори: відповідальний за центр, помічник відповідального у питаннях комп’ютерного налаштування, а в кожній аудиторії тестування забезпечуватиме старший інструктор. Загалом буде організовано 89 аудиторій.

Нагадуємо, що цьогоріч тестування проходитиме у дві сесії:

  • основна: 5 червня–23 червня;

 

  • додаткова: 11–24 липня.

Інформацію про результати основної сесії буде розміщено на персональних сторінках учасників тестування до 28 червня, додаткової сесії – до 29 липня.

Зауважимо, що не пізніше ніж за десять днів до початку проведення основної сесії, для зареєстрованих учасників з’явиться можливість завантажити зі своїх персональних сторінок запрошення, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ. Учасники ж додаткової сесії НМТ матимуть змогу дізнатися про дату, час і місце проведення тестування не пізніше ніж за три дні до проведення додаткової сесії НМТ.

Бажаємо всім випускникам Житомирщини успіхів у проходженні тестування. Нехай їх знання та підготовка перетворяться на відмінні результати, які допоможуть зробити важливі рішення щодо майбутньої освіти та кар’єри.

 

Інформація з сайту Житомирської ОВА