Друк

Євроквест «Наші кроки до Європи»

.

Сьогодні перший заступник начальника районної військової адміністрації Юрій Оханський взяв участь у відкритті Євроквесту «Наші кроки до Європи» та флешмобу «Волю полоненим України», на честь захисників та військовополонених, організовані Євроклубом «Freedom» Новоград-Волинського медичного фахового коледжу.

 Євроклуб «Freedom» створений на основі проєкту Євроклубів «Будуємо суспільство Свободи, Безпеки та Справедливості», оголошений Представництвом Європейського Союзу в Україні.  Координатором проєкту є доктор соціологічних наук, професор,  голова громадського об’єднання «Євроклуб» (Житомир) Олена Дікова-Фаворська.

У рамках нового  проєкту «Навчаємось, навчаємо! Прямуємо разом!» сьогодні в м. Новоград-Волинський пройшов євроквест «Наші кроки до Європи», мета якого залучення молоді до Європейських поглядів і створення євроклубів.

В ньому взяли участь три команди: «Єврофрендс» - команда Новоград- Волинського медичного фахового коледжу, команда «Єдність» -  Слободороманівського та Новороманівського ліцеїв та «Лідери» команда ліцею № 11 м. Новоград-Волинський.

На початку заходу всі учасники отримали долоньки на яких дали відповідь  «Що я зроблю для України?».

Кожна команда відвідала 5 локацій, на яких виконували різні цікаві завдання.

На завершення заходу відбувся флешмоб «Волю полоненим України», присвячений захисникам України та на підтримку наших полонених військових та жінок медиків. Зараз в полоні знаходиться випускниця Новоград-Волинського медичного коледжу,  сержант-медик батальйону морської піхоти - Галина Федишин.