Засідання комісії з захисту прав дитини
Сьогодні перший заступник начальника районної військової адміністрації Юрій Оханський провів засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації, на якому розглянули низку важливих питань.
Обговорення стосувалися перегляду та затвердження звіту про стан утримання, виховання та розвитку дітей-вихованців у дитячому будинку сімейного типу. Була представлена детальна інформація щодо кожної дитини Члени комісії затвердили звіт.
Також розглядали питання про затвердження індивідуальних планів соціального захисту для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу. Комісія ухвалила відповідні рішення з кожного з цих питань.
«Пріоритетом нашої роботи є безпека кожної дитини. Всі діти заслуговують на захист та безпечне дитинство, тож давайте першочергово про це дбати», - звернувся до членів комісії Юрій Оханський.
http://nvrdazt.gov.ua:81/index.php/ua/30-novini/16162-zasidannia-komisii-z-zakhystu-prav-dytyny254-2#sigProGalleriac8713d60c8