Друк

Привітання начальника Новоград-Волинської районної військової адміністрації Івана Туровського з Днем державної служби

.

Шановні працівники та ветерани державної служби Новоград-Волинського району!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби!

У цей святковий день висловлюю найщиріші слова подяки всім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на користь соціально-економічного та культурного розвитку Новоград-Волинського району;

з особливим теплом хочеться подякувати за сумлінну та наполегливу працю і ветеранам, які більшу частину свого життя присвятили державній службі та зараз перебувають на заслуженому відпочинку.

Дорогі колеги!

Ваша професійна діяльність заслуговує окремої шани та поваги, адже саме на ваших плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу. Пам’ятайте, що довіра до влади починається з державного службовця, який відіграє роль посередника між владою та народом, завжди вчасно та гнучко реагує на запити сучасного суспільства. Саме тому суспільство покладає на вас особливо важливі завдання, чекає компетентності, ініціативи та відповідального ставлення до справи.

Діяльність державного службовця не завжди помітна для широкого загалу, але саме завдяки злагодженій роботі працівників виконавчих органів на місцях відбуваються кардинальні позитивні зрушення в соціально-економічному житті держави.

Цього року ми переживаємо нелегкі часи через напад російського агресора. Переконаний, досягти успіху у російсько-українській війні та розбудові України ми зможемо лише єдиною сильною командою. Професіоналізм і висока моральність державних службовців у поєднанні з чесністю і порядністю мають стати фундаментом соціально-економічних перетворень у нашому районі й державі вцілому.

Тож бажаю всім міцного здоров'я, творчого натхнення, невичерпної енергії, професійних успіхів у нелегкій і відповідальній справі, сумлінного служіння народу України, нових здобутків в ім’я великого майбутнього України та мирного неба над головою!

З повагою
начальник Новоград-Волинської
районної військової адміністрації                                                        Іван ТУРОВСЬКИЙ