Друк

До уваги виборців, особ без реєстрації, внутрішньо переміщених особ та трудових мігрантів Новоград-Волинського району!

.

У зв’язку з призначенням місьцівих виборів на 25 жовтня 2020 року у Вас є можливість змінити свою виборчу адресу та  проголосувати на виборах цієї осені.

Відповідно до частини 3 статті 8 Закону України “Про Державний реєстр виборців” за зверненням виборця відділ ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації може зазначити не тільки зареєстровану виборчу адресу, а й за місцем фактичного проживання.

Друк

Велика децентралізація почнеться лише зараз, коли ми збудували фундамент для неї, – В’ячеслав Негода

.

Цього року Уряд і Парламент прийняли рішення, які дають змогу масштабувати децентралізацію на усю країну. У червні завершився процес створення спроможних громад, а у липні були сформовані нові райони. Це той фундамент реформи, до створення якого Україна йшла більше шести років. Тепер на цій основі треба побудувати якісно нову систему органів місцевої влади.

Про це сказав заступник Міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода під час відкритого діалогу «Вектори децентралізації: про завдання та подальші кроки», що відбувся у Хмельницькому в онлайн-форматі.

Друк

Шановні мешканці Новоград-Волинського району!!!

.

          Інформуємо Вас, що рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол №15 від 31.07.2020), яка проходила під головуванням Міністра охорони здоров’я України Стапанова М.В., на території міста Новоград-Волинський Житомирської області з 3 серпня 2020 року встановлений «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Друк

Засідання комісії з питань нагород

.

        6 серпня заступником голови районної державної адміністрації Михайлом Остапчуком  проведено засідання комісії з питань нагородження Відзнакою району «За заслуги перед Новоград-Волинським районом».

         Комісією розглянуті подання та внесені голові райдержадміністрації висновки засідання комісії щодо нагородження Відзнакою району.