Друк

Всесвітній день здоров’я

.

У сучасному світі на здоров'я людей все більше і більше впливають безліч різних факторів, пов'язаних з урбанізацією життя. Це погано контрольоване економічний розвиток, забруднення навколишнього середовища, руйнування озонового шару, вирубка лісів і розширення земель, бідність населення.
Друк

З Благовіщенням!

.

Вітаю з великим християнським святом - Благовіщення Пресвятої Богородиці! Нехай все в житті приносить душевне задоволення, спокій, мир і гармонію. Хай дім наповниться затишком і достатком. Нехай чистими будуть помисли і дії. Щастя вам, добрих звісток, добра і любові. Нехай ваша віра буде непохитною!
Друк

Дізнавайся більше про COVID-19

.

У рамках протидії поширенню в Україні вірусної інфекції COVID-19 МОЗ України запустив офіційну вебсторінку covid19.com.ua. Тут можна дізнатися відповіді на основні запитання про новий коронавірус, епідемічну ситуацію в Україні, запроваджені через коронавірус обмеження, інформацію про тест-системи для дослідження на COVID-19 тощо.

Друк

Благовіщення

.

Благовіщення - одне з найбільш світлих і важливих православних свят. Красива історія народження Христа і передчуття майбутнього чудо порятунку радує всіх християн в цей день.