Друк

Шановні мешканці Новоград-Волинського району!

.

Протягом тижня з 09.11. по 11.11.2020 року на території Новоград-Волинського району було зафіксовано 22 особи, які захворіли на коронавірусну хворобу COVID-19. Мали місце випадки захворювання мешканців Новоград-Волинського району на коронавірусну хворобу COVID-19 в населених пунктах наступних сільських рад: Пищівська (5 осіб), Брониківська (4 особи), Чижівська (4 особи), Гульська (2 особи), Наталівська (3 особи), Стріївська (1 особа), село Майстрів (1 особа).

 Рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 06.11.2020 № 41 на території Новоград-Волинського району з 00:00 год. 09 листопада 2020 року встановлений «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення  COVID-19, на підставі чого 09.11.2020 комісією техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Новоград-Волинської райдержадміністрації в районі були посилені карантинні заходи.

Тому нагадуємо Вам, що на період карантину необхідно дотримуватись протиепідемічних заходів та карантину, особливо в місцях масового скупчення людей (ринки, об’єкти торгівлі і харчування, транспортні засоби загального користування тощо).

Також нагадуємо, що за недотримання протиепідемічних заходів під час карантину до громадян (як юридичних так і фізичних) застосовуються міри адміністративної відповідальності, а у випадку порушення режиму самоізоляції, що призвело до тяжких наслідків, в тому числі смерті третіх осіб, до кримінальної відповідальності.

Протокол