Друк

Талановите майбутнє України

.

Несподіваний сюрприз чекав на учасників Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Творчі канікули» — читачів сільських бібліотек нашого району та Городницької ОТГ.

Всі вони, а це: Настя Гаркавенко (с. Колодянка), Оксана Квадрович (с. Колодянка), Юлія Дзюмак (с. Велика Горбаша), Артем Максимчук (с. Мала Горбаша), Юлія Менес (смт Городниця), Алла Павлюк (смт Городниця) отримали подяки від Житомирської обласної бібліотеки для дітей та книги в подарунок від члена журі обласного туру конкурсу — житомирської письменниці Світлани Соблевської. Нагадаємо, що Артем Максимчук став переможцем в одній з номінацій обласного туру конкурсу, представивши своєю роботою наш район у підсумковому турі, який відбувся у Національній бібліотеці України для дітей.
Конкурс засвідчив, що в Україні багато талановитих і розумних дітей. І дуже приємно, що наші діти саме такі — креативні, старанні, працьовиті і щирі! Вони чітко бачать мету свого життя і хочуть досягти успіху. У цьому їм допомагаємо ми, бібліотекарі, виробивши вміння здобувати якісні знання, підвищувати свій інтелект, вести здоровий спосіб життя, розкривати свої сили та здібності у суспільстві, бути впевненими і відповідальними.

Завідуюча районною бібліотекою для дітей
Олена Данюк 

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://nvrdazt.gov.ua/index.php/ua/63-novini/novini-rajonu/7720-talanovite-majbutne-ukrajini#sigProGalleria2a50d126f5
joomlamodniyportal.ru