Друк

Колегія відділу освіти райдержадміністрації

.

29 січня відбулося засідання колегії відділу освіти райдержадміністрації за участю директорів шкіл району.

Перш ніж розпочати роботу, хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять Мухаровського Олега Григоровича, директора Наталівської ЗОШ І-ІІ ст., життя якого передчасно обірвалося рік тому.

На засіданні підбивалися підсумки роботи відділу освіти за 2015 рік, а також цілі та завдання на 2016-ий. Начальник відділу освіти Олександр Антипчук у вигляді презентації представив основні досягнення в галузі освіти району за звітний період, а також проблемні питання, на які варто звернути увагу та врахувати в подальшій роботі.

Олександр Антипчук також повідомив, що згідно норми у Прикінцевих положеннях Закону України від 24.12.2015 №3628 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо стабілізації фінансового стану держави та удосконалення окремих положень соціальної політики)», школи (окрім початкових), у яких навчається менше 25 учнів, не фінансуватимуться з коштів освітньої субвенції. У прийнятому проекті є застереження про те, що початкових шкіл це не стосується — відповідно до декларованого урядом принципу доступності початкової освіти за місцем проживання дитини. А от малокомплектні школи, які мають 5-11 класи, доведеться до 1 вересня об'єднати з іншими або перевести їхніх учнів у навчальні заклади у сусідніх селах.

У зв'язку з прийняттям нового бюджету, залишається під питанням і харчування учнів 1-4 класів.

Залишається актуальним питання дегазифікації шкіл: в районі залишилося 6 шкіл на газових котельнях (Чижівка, Наталівка, Суслівська, Пилиповицька, Новороманівська та Слободороманівська). 25 котелень на твердому паливі, 21 школа – на пічному опаленні.
У 2015 році виготовлено проектно-кошторисну документацію для переведення котелень на тверде паливо для 3-х шкіл (на заг. суму 45 тис.грн.).
У вересні 2015 року переведено з опалення природним газом на тверде паливо котельню смт Городниця на суму 563 тис.грн.(котел Калвіс-950 кВт, окупність - 0,6 сезону, економія за сезон – 970 тис.грн.). У грудні 2015 року переведено з опалення природним газом на тверде паливо котельню в с.Броницька Гута на суму 371 тис.грн. (котел Калвіс-400 кВт, окупність – 1,3 сезону, економія за сезон – 273 тис.грн.).

Про епідеміологічний стан захворюваності на грип та ГРВІ повідомив Олег Приходько, заступник головного лікаря Центру ПМСД Новограда-Волинського району та повідомив про зняття карантину в загальноосвітніх навчальних закладах району з 1 лютого н.р.
Окрім того, розпочався ІІІ тур вакцинації від поліомієліту. Під щеплення підпадають діти від 2-ох місяців до 10 років. Олег Приходько наголосив на важливості цих щеплень та запевнив про відсутність зареєстрованих побічних дій від них. Також закликав директорів шкіл до співпраці – проводити роз'яснювальну роботу.

Про оздоровлення дітей інформувала методист РМЦ Надія Мащенко.
По тому методисти районного методичного центру підвели статистику по предметних олімпіадах.
З питання забезпечення охорони праці в загальноосвітніх закладах району доповідав методист Юрій Скрипнюк. З його слів, в більшості шкіл охорона праці забезпечується на належному рівні.

Заключними питаннями засідання колегії відділу освіти було закінчення 2015-2016 навчального року та підготовка до проведення ДПА та ЗНО.
Заступник відділу освіти Валентина Андрощук нагадала, що реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2016 року стартує 1 лютого та триватиме до 4 березня. Вона також повідомила, що принципова схема проведення ЗНО в цілому залишилась минулорічною та ознайомила директорів з незначними змінами.

Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
райдержадміністрації

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://nvrdazt.gov.ua/index.php/ua/63-novini/novini-rajonu/6013-kolegiya-viddilu-osviti-rajderzhadministratsiji#sigProGalleriad1e60b6ef4
joomlamodniyportal.ru