Друк

19 вересня Україна долучиться до «Всесвітнього дня прибирання»

.

Міжнародна акція «Всесвітній день прибирання – World Cleanup Day» відбудеться в 24 регіонах України та 180 країнах світу 19 вересня о 10:00 з дотриманням карантинних норм та обмежень.

 

Загальна ідея акції полягає у тому, щоб допомогти людям помітити проблеми з відходами в їх найближчому оточенні та почати вживати заходи щодо їх усунення.

У межах акції буде реалізована кампанія «Побачив? Прибери!». Це додаткова можливість привернути увагу до питань, пов’язаних з відходами в нашій країні, а також закликати людей до дій. Цього року, враховуючи карантинні обмеження, планується новий формат – групового, сімейного прибирання з дотриманням соціальної дистанції та в масках за можливості з роздільним збором вторинної сировини  і здачею відсортованого в найближчий пункт прийому.

Організатори також пропонують учасникам акції відмічати забруднені місця разом із фото в безкоштовному мобільному додатку «TrashOut», робити фото до і після прибирання, публікувати в соціальних мережах з хештегами  #побачивприбери #worldcleanupday.

Закликаємо всіх бажаючих приєднатися до акції!!! Формуймо нашу екосвідомість разом!

Деталі на сайті www.letsdoitukraine.org та в соціальних мережах  https://www.facebook.com/letsdoitukraineeco, https://www.instagram.com/letsdoitukraine.