Друк

Національно-патріотичний проект «Берегиня України»

.

З метою гідного представлення та об'єднання українських жінок, які присвятили своє життя відродженню та звеличенню Батьківщини добрими справами, Український інформаційно-видавничий центр «Галактика» за підтримки та участі представників Офісу Президента України, Верховної Ради України, органів державного управління та місцевого самоврядування, громадських об'єднань успішно проводить IV Національний проект «Берегиня України».

Він розповідає про невтомних, мудрих, талановитих українок, які нарівні з чоловіками, а часом і випереджуючи їх, досягають значних успіхів, поєднуючи наполегливу працю і любов до України, возвеличують націю, множать здобутки, зачаровують своєю вдачею, вражають шляхетністю і милосердям. Це керівники підприємств, державних і недержавних структур, громадських організацій, спеціалісти різних галузей, громадські та політичні діячі, благодійники, митці та інші.

За три роки проведення заходу, Організаційною радою Проекту було відзначено та вшановано близько 500 кращих представниць української нації народним визнанням «Берегиня України» з врученням ордену, почесної грамоти «За особистий внесок у розвиток України та вірність нації», а також Книгою пошани.

Рекомендації подати до 24 березня 2020 року.

Урочистості відбудуться в травні 2020 року в місті Києві.

Інформація про Національний проект розміщена та оновлюється на сайті тут.