Вітання з Днем працівників лісу!
Шановні лісівники, вітаю з професійним святом!
В цей чудовий день прийміть щирі слова вдячності за вашу роботу, нехай вас не полишають сили й завжди на серці панує натхнення для нової роботи
Продовжуючи добрі традиції лісівників минулих поколінь, ви щоденно піклуєтеся про збереження та примноження лісових багатств – це заслуговує на повагу.
Дякую за вашу любов до природи та дбайливе ставлення до неї. Бажаю міцного здоров'я, мирного неба, оптимізму, достатку вам і вашим родинам та сил і надалі збагачувати наше національне надбання, розширювати лісові насадження, зберігати їх для прийдешніх поколінь.
З найкращими побажаннями,
начальник районної
військової адміністрації Іван ТУРОВСЬКИЙ